dana-enterprisesdana-enterprisesdana-enterprises

درباره شرکت نیلی تجارت دانا بیشتر بدانید

درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید

شرکت NTD (شرکت نیلی تجارت دانا)

این شرکت با داشتن تخصص در زمینه های فنی و مهندسی (مکانیک و الکترونیک، … ) و علوم پزشکی (پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی، داروسازی، … ) در زمینه تولید، مونتاژ، واردات و صادرات تجهیزات، قطعات و مواد مورد نیاز در این زمینه ها فعالیت می کند.

همچنین به دلیل داشتن ارتباطات قوی در کشورهای مختلف + استفاده از مسیرهای حمل و نقل قانونی ( با همکاری شرکت های قدرتمند معتبر و مطمئن ) + مسیر های انتقال مالی قانونی و مطمئن + بیمه کردن تمام سفارشات و اموال و کالاها، مفتخر است که نیاز شما را با اطمینان بالا تامین نماید.

هدف اصلی ما، تامین کالای با کیفیت عالی و دقیق، بدون واسطه و از شرکت های اصلی بوده تا فعالین در این بخش ها بتوانند با اطمینان به اهداف شغلی خود دست یابند.

به همین دلیل با معتبرترین شرکت ها در هرجای جهان که باشد، به منظور تامین نیاز شما بدون واسطه ارتباط برقرار کرده و نیاز شما را به صورت اختصاصی تامین می کنیم.

برای پرسیدن هر سوالی تماس بگیرید 09143339321

مانند آنچه ما ارائه می دهیم

خرید دستگاه با ما

این شرکت به عنوان واسط و نماینده انحصاری فروش و ارایه خدمات پس از فروش شامل تعمیر و تامین قطعات در خاورمیانه می باشد.

اجناس مشابه ماموریت ما نحوه فروش
به دلیل وجود کارخانه هایی که جنس کپی و تقلبی را تولید می کنند که علاوه بر درست کار نکردن و خرابی زودهنگام و نداشتن خدمات پس از فروش، از مواد مضر برای سلامت انسان و طبیعت و ارزان استفاده می کنند، قیمت های محصولات مشابه ممکن است متفاوت باشد.
در این بین هدف جلب رضایت مشتری و اطمینان از پایداری فروش تولیدات می باشد.
فروش به صورت نقدی می باشد، به این صورت که مبلغ دریافت و به حساب تولید کننده اصلی واریز شده و مستقیما برای شما از کارخانه بارگیری و ارسال می شود
در این بین هیچ هزینه انبارداری و دلالی و ... برای شما منظور نمی گردد.